Fakta o tetování

6. dubna 2008 v 13:58 |  Tattoo
Fakta o tetování
Tetování získává stále na popularitě. V roce 1936 uveřejnil jeden americký časopis, že přibližně 6% američanů ( asi 10 miliónů) mají alespoň jedno tetování. V roce 2003 se tyto čísla ztrojnásobila a odhaduje se, že 16% američanů mají jednoho nebo více tetování. Časopis Esquire odhadl v roce 2002, že 1 z 8 američanů má tetování. Tato živnost byla v devadesátých letech v americe zařazena na šesté místo nejrychleji rostoucích prodejních firem.
34 % lidí přistoupí k tetování, aby si připadali přitažlivější. (Ženy se nechávají z tohoto důvodu tetovat častěji než muži.)
29% , aby se připadali jako "tvrďáci"
26% , aby se cítili atraktivně
Litují lidé, že mají tetování?
Podle studie britského časopisu Dermatology, svého rozhodnutí lituje 75% britů. Nejvíce litují toho, když si nechají na tělo vytetovat jméno. Svého rozhodnutí začínají litovat průměrně po patnácti letech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lunys Lunys | 6. dubna 2008 v 14:04 | Reagovat

JEN PÁR SLOV

V poslední době přibývá lidí co nosí nějaké to tetování,v mém případě jsem jeden z nich.

Nic méně podle mého názoru ve věčině případu se jedná pouze o novodobou módu,kterou vyhledávají věčinou mladí v doprovodu svých(né vždy nadčených)rodičů.

Tetování by mělo být spíše jakým si vyjádření vašeho přesvědčení a né jen laciný módní doplněk

2 Lunys Lunys | 6. dubna 2008 v 14:06 | Reagovat

jEN PÁR SLOV 2

!!!Tím to článkem Vás k ničemu nenabádám a nedoporučuji něco podobného zkoušet,proto po přečtení vše zapomeňte!!!

Ten to článek již byl podrobně popsán v jednom z čísel časopisu o tetování

Toto téma jsem si vybral ve snaze poradit Vám či odradit Vás od lidí,kteří se rádoby nazývají Tattery.Poznáte je jednoduše, používají metody známé převážně z cizích filmů či věznic.

Ve většině případů používají jako svůj nástroj (dá-li se tomu tak říkat) obyčejnou vrzatylku(známou ze školních lavic) a do ní nasazené svázané jehly převážně zakoupené v lékárně pod dojmem,že jsou zcela sterilní.Zdání ovšem klame,jelikož při takovém zacházení je sterilita ta tam.

Jako náplň se nejčastěji používá černá či jinak barevná tuž ,či modrý inkoust.

Samozřejmě při kombinací této látky s krví bývají následky někdy i mnohdy výsledkem dlouhého léčení u kožního lékaře(v tom lepším případě)

Cílem tohoto článku ovšem je opravdu se obrátit na profi Tattoo studio,kde Vám nejen poradí ale i jsou odpovědni za svou odvedenou práci.

Ve snaze ušetřit pár korun u laika, kde odvedená práce nemusí vždy se shodovat s Vaší představou Vás může stát daleko více peněz za předělávku či opravu v Tattoo studiu

3 janulka00012 janulka00012 | E-mail | 13. srpna 2009 v 19:30 | Reagovat

no tieto tetovanie su krasa a kolko to vlastne spoju??????dakujem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama